Zapraszam serdecznie wszystkich widzów na nasze nadchodzące spotkanie na żywo na kanale "Sklep E-Dziewiarka" na YouTube! To wydarzenie odbędzie się w sobotę, 30 września 2023 roku, o godzinie 11:00.

Nasz program na to wyjątkowe spotkanie jest pełen atrakcji:

1. Prezentacja dzianin zespołu E-Dziewiarka: Rozpoczniemy od pokazania naszych najnowszych kolekcji dzianin. Zobaczcie, co mamy dla was w tym sezonie!
2. Pomysł w trakcie realizacji pt: Prosty sweter z kolorowej włóczki: Podzielimy się z wami naszymi pomysłami na dzianiny, w tym prostym swetrem z kolorowej włóczki. Będzie to inspirująca prezentacja dla wszystkich miłośników dziergania.
3. Rzut oka w koszyk z nowościami: Przedstawimy wam nasze świeżo przybyłe produkty, które można znaleźć w naszym sklepie. Z pewnością znajdziecie w nich coś dla siebie!
4. Licytacja włóczki: Będziecie mieli okazję wziąć udział w licytacji włóczki. To doskonała okazja, aby zdobyć wyjątkowe i limitowane włóczki.
5. Sobotni rabat niespodzianka: Przygotowaliśmy dla was specjalne niespodzianki i rabaty, które będą dostępne tylko podczas tego wydarzenia. Nie przegapcie okazji!
6. Przegląd prasy: Przyjrzymy się także temu, co dzieje się w świecie dzianin i dziergania. Zrecenzujemy najnowsze wydania czasopism branżowych i podzielimy się ciekawymi artykułami.

Nie możemy się doczekać, aby spędzić z wami ten czas! Pamiętajcie, że to spotkanie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube "Sklep E-Dziewiarka". Dołączcie do nas o godzinie 11:00 w sobotę, 30 września 2023 roku, aby razem cieszyć się światem dziergania i dzianin. Będzie to wyjątkowa okazja do nauki, inspiracji i zabawy!

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
ANNAJANECZEK 11
7 months ago
20
Like Like
0
ANNAJANECZEK 11
7 months ago
Pozdrawia, dzisiaj z Monachium
Like Like