Cześć, kochani! Mam dla was super wiadomość! Zapraszam was na dziewiarskie spotkanie na żywo na kanale sklep e-dziewiarka na youtube. Spotkanie odbędzie się 21 października o godz. 11.00. Będzie to świetna okazja, żeby zobaczyć, co tworzą nasi utalentowane dziewiarki i dziewiarze, podzielić się pomysłami i inspiracjami, a także skorzystać z atrakcyjnych ofert i promocji.

W programie spotkania znajdziecie:

1. Prezentację dzianin zespołu e-dziewiarka. Zobaczycie, jakie cuda można stworzyć z naszych włóczek i akcesoriów. Może znajdziecie coś dla siebie lub na prezent?
2. Pomysł na moherek. Pokażemy wam, jak wykorzystać tę piękną i delikatną włóczkę do stworzenia ciepłych i eleganckich swetrów, szali i czapek. Moherek to hit tego sezonu!
3. Rzut oka w koszyk z nowościami. Przygotowaliśmy dla was kilka niespodzianek, które na pewno was zachwycą. Nowe kolory, wzory i jakości włóczek czekają na was w naszym sklepie.
4. Licytacja włóczki. To będzie prawdziwa gratka dla miłośników dziergania! Będziecie mogli wylicytować wybrane przez nas włóczki w super cenach. Każda licytacja będzie trwała tylko kilka minut, więc musicie być czujni i szybcy!
5. Sobotni rabat niespodzianka. Na koniec spotkania ogłosimy specjalny rabat niespodzianka na dwie nasze włóczki: Mohair Luxe i Mohair Luxe Lame. To będzie jedyna taka okazja, żeby kupić te cudowne włóczki w tak niskiej cenie!
6. Przegląd prasy. Podsumujemy najnowsze wydania czasopism poświęconych dzierganiu i pokażemy wam, co ciekawego znaleźliśmy w nich dla was.

Nie możecie tego przegapić! Zapraszam was serdecznie na nasze spotkanie i liczę na waszą obecność i aktywność. Do zobaczenia w sobotę!

Zaloguj się by komentować.