Cześć, kochani! Z radością zapraszamy was na 136 spotkanie na żywo na kanale sklep e-dziewiarka na YouTube.
Spotkanie odbędzie się w sobotę 27 stycznia o godz. 11.00.
To będzie świetna okazja, żeby porozmawiać o naszej wspólnej pasji, czyli dziewiarstwie ręcznym. Będziecie mogli zadawać nam pytania, a my postaramy się na wszystkie odpowiedzieć.


W programie:
1. Prezentacja dzianin zespołu e-dziewiarka. Pokażemy wam nasze najnowsze projekty i podzielimy się naszymi doświadczeniami.
2. Dylematy dziewiarskie - kiedy występują i jak sobie z nimi radzimy - zapraszamy do dyskusji. Czy macie problemy z doborem włóczki, wzorów, rozmiarów? Jak radzicie sobie z błędami, pruciem, blokowaniem? Podzielcie się z nami swoimi radami i trikami.
3. Rzut oka w koszyk z nowościami. Przedstawimy wam naszą ofertę włóczek, akcesoriów i książek, które wpłynęły do nas ostatnio. Może znajdziecie coś dla siebie?
4. Licytacja włóczki. To będzie zabawa dla wszystkich, którzy lubią emocje i okazje. Będziemy licytować piękne włóczki w atrakcyjnych cenach. Kto da więcej?
5. Rabat niespodzianka. Na koniec spotkania przygotowaliśmy dla was specjalną niespodziankę - rabat na wybrane włóczki sklepu e-dziewiarka. Nie przegapcie tej okazji!
6. Przegląd prasy.

Zaprezentujemy wam najciekawsze artykuły, wzory i inspiracje z polskich i zagranicznych czasopism poświęconych dziewiarstwu ręcznemu. Może znajdziecie coś dla siebie?

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas w sobotę i spędzicie z nami miło czas. Do zobaczenia na kanale sklep e-dziewiarka na YouTube!

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
olakulej1969@wp.pl
4 weeks ago
Piękny kolorek chusty
Like Like