Cześć, kochani!

Zapraszamy was serdecznie na nasze spotkanie na żywo na kanale sklep e-dziewiarka na YouTube. To będzie wyjątkowa okazja, żeby porozmawiać o naszej wspólnej pasji, czyli dzierganiu. Spotkanie odbędzie się w sobotę **2 marca 2024 r. o godz. 11.00** i potrwa do ok. godz **13.00**. Nie możecie tego przegapić!

Będziecie mogli zobaczyć, co udało nam się stworzyć z naszych cudownych włóczek, podzielić się swoimi pomysłami i opiniami, a także zadać nam wszystkie pytania, które was nurtują.
Pokażemy wam nasze najnowsze projekty, w tym **wiosenny kardigan**, który możecie sobie pobrać i wydziergać sami. Opowiemy wam, jak go zaprojektowaliśmy i jakich włóczek użyliśmy. A może macie jakieś swoje propozycje na wiosenne dzianiny? Chętnie się nimi zainspirujemy!

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla was wiele niespodzianek i atrakcji. Będziecie mogli zajrzeć do naszego koszyka z nowościami i zobaczyć, co mamy dla was w ofercie. Będziecie mogli też wziąć udział w licytacji włóczki i wygrać ją w super cenie. A na koniec czeka na was rabat niespodzianka na zakupy w naszym sklepie.
Nie zapomnimy też o przeglądzie prasy dziewiarskiej.

Nie możemy się doczekać, żeby się z wami zobaczyć i porozmawiać.
Dołączcie do nas na żywo i bawcie się razem z nami. To będzie niezapomniane spotkanie dla wszystkich miłośników dziergania.

Do zobaczenia!

Zaloguj się by komentować.