Zapraszamy do zadawania pytań, dodawania komentarzy. Na pytania postaramy się odpowiedzieć w następnym odcinku, który mamy nadzieję, że ukaże się już w następnym tygodniu.

{jcomments on}

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Iwodro
8 years ago
Świetny pomysł! Druty i szydełko to moja pasja, na którą mam mało czasu, ale wykorzystuję na nią każdą chwilę. Jestem zupełnym samoukiem, dzięki odcinkom Waszej TV mogę się wiele nauczyć. Będę czekać z niecierpliwością na odcinki. Może w którymś odcinku będzie szansa na naukę pikotek na drutach (bo na szydełku są stosunkowo łatwe). Pozdrawiam i gratuluję pomysłu, niech dzierganie się rozwija, bo to bardzo twórcza robota :-)
Like Like
0
grzewa
9 years ago
Witam i dziękuję. Z przyjemnością i zainteresowaniem obejrzałam filmik. Czekam na następne. Pozdrawiam.
Like Like
0
alicja@elplast.com.pl
9 years ago
Dobry wieczór film zrobił na mnie duże wrażenie uważam ze wspaniała informacja o włóczkach i nie tylko czekam na więcej serdecznie pozdrawiam
Like Like
0
Ludwika
9 years ago
Gratuluję pomysłu i realizacji.Z zainteresowaniem wysłuchałam:)
Like Like
0
gabriela kaszubska
9 years ago
SUPER SUPER i jeszcze raz SUPER!!!!!!!!!!Nareszcie ktoś pomyślał , w Anglii Niemczech , Francji itd są w telewizji takie programy(szkoda że u nas jeszcze nie) ale mam nadzieję i życzę z całego serca abyście mogli takowy wyemitować , powodzenia i czekam już na następny :lol:
Like Like
0
IlonaT
9 years ago
Bardzo podoba mi się pomysł z filmami, debiut udany i ciekawy. Ma Pani w sobie taki spokój! Odrobina tremy jest ujmująca.
Chciałabym prosić o relację z roboty i użytkowania droższych włoczek, które na razie omijam i ze względu na cenę, i z obawy przed efektem typu: się wykosztowałam, się nadłubałam, a i tak pachy się filcują a boki mechacą. Np. jak się noszą mieszanki z jedwabiem?
I czy jest patent na idealne, równe oczka? jedna włoczka daje piękny splot, inna idzie brzydko, co któreś oczko wyskakuje większe, jest na to sposób?
I jeszcze - nauczy mnie Pani zdalnie blokować większe dzianiny ? moje chusty, choć z "lepszej", wełniano-moherowej włoczki, wygladają jak wygniecione, choćbym nie wiem co wyprawiała z blokowaniem.
Przepraszam za ilość pytań, ale jestem zachwycona taką formą kontaktu z Panią.
Pozdrawiam i czekam na kolejne odcinki!
Like Like
0
Makunka
9 years ago
Wszystko wskazuje na to, że będę miała przyjemność podzielić się z Wami w kolejnym odcinku moimi doświadczeniami we wspólnie praktykowanym nałogu. Opowiem o jednym z grzechów popełnianych przez przynajmniej część dziewiarek (w tym piszącą te słowa). Podzielę się również swoimi spostrzeżeniami na temat włóczek, które aktualnie są w promocji, bo trwa jeszcze przez kilka dni i warto z niej skorzystać. Trzymajcie proszę kciuki za debiut przed kamerą :-)
Like Like
0
malanowi
9 years ago
Pani Mariolu, świetny pomysł i wykonanie :lol: Zgadzam się z opinią jeden z Pań, że przydałoby się zbliżenie i na włóczkę i na wyrób gotowy.
Jeżeli chodzi o temat, to ja poproszę o przeliczaniu oczek, gdy chce się zrobić wyrób z włóczki innej niż zaleca instrukcja wykonania. To dla mnie koszmar. Gratuluję!
Like Like
0
mhanna
9 years ago
Świetny pomysł, a pani, pani Mariolu stanęła na wysokości zadania. Od dłuższego czasu zazdroszczę Wam cyklicznych spotkań w sklepie (odległość zamieszkania). Będę miała małą namiastkę spotkania prawie osobistego. Jeśli można podsunąć jakiś temat, to poproszę o podpowiedź rzędów skróconych- jak je robić, żeby nie było dziur. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania.
Like Like
0
calicja
9 years ago
Fajny pomysł - nigdy za dużo informacji o drutowaniu. Zabrakło mi tylko zbliżeń na prezentowane wyroby i samą włóczkę. pozdrawiam i liczę na więcej.
Like Like