Jak zwykle zapraszamy do komentowania, zadawania pytań i proponowania tematów kolejnych odcinków e-dziewiarka TV.
.................
{jcomments on}

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
gosio
8 years ago
Metodą prób i błędów kilka lat temu doszłam do tego, że zszywanie szydełkiem jest najszybsze. Bywało, że zszywałam dzianiny na maszynie. Ładnie to wyglądało, jednak, gdy przyszło mi do głowy, aby przerobić sweterek, prucie doprowadzało mnie do szału. W końcu zastosowałam szydełko. Prucie takich szwów jest szybciutkie. Na pewno wykorzystam to, aby brzeg odpowiednio przygotować. To jeszcze bardziej ułatwi zszywania. Dziękuję za pokazanie tej metody.
Like Like
0
agra13
8 years ago
Szydełkowe zszywanie dzianiny wymyśliłam osobiście bardzo wiele lat temu. Oczywiście z wygodnictwa czy też lenistwa aby osiągnąć maksymalnie dobry efekt przy minimalnym wkladzie pracy lub nerwów. Swego czasu wymyśliłam także sposób wykonania swetra z rękawami, które byłyby wszywane gdyby nie mój sposób. Czyli całkowicie bez żadnego szwu.
Lenistwo jest motorem innowacji, ot co.Pozdrawiam szanowne Panie.
Like Like
1
niedzielka
8 years ago
należę do dziewiarek nie lubiących zszywać. nie znałam tych sposobów, na pewno przy najbliższej okazji wypróbuję. bardzo dziękuję:)
Like Like
0
magdadyl66
8 years ago
Jak zwykle bardzo pomocny filmik. Tego sposobu szydełkowego nie znałam i na pewno wypróbuję. Chciałabym w którymś z odcinków poznać sposoby wykonywania oczek brzegowych tak, aby wychodził równiutki , ciasny brzeg. To jest niestety moja słaba strona dlatego najczęściej stosuję metodę "na okrągło", żeby nie robić brzegów.
Like Like
0
malanowi
8 years ago
Doskonały odcinek Makunko. Nie można było tego lepiej pokazać :)
Like Like
0
IrenaMB
8 years ago
Ścieg materacowy znałam, ale to łączenie dzianiny szydełkiem - świetne. Na pewno się przyda. Czekam na filmik o wszywaniu rękawów bo to jest dla mnie najtrudniejsze.
A tak niezależnie to jak robiła Pani tę Ellę, która ma Pani na sobie? Tam chyba nie ma szycia? Bo jeśli jest to jest perfekcyjne.
Pozdrawiam
Like Like
0
kan_da
8 years ago
Bardzo pomocne, dziękuję, teraz dużo więcej wiem;) Poprosiłabym o odcinek dot. ładnego zszywania dzianin szydełkowych.
Like Like
0
Guska
8 years ago
Dzięki wielkie ;) To najbardziej nielubiane przeze mnie zajęcie ;) Może będzie łatwiej, nie ukrywam, że jeszcze chętnie obejrzałabym w jednym miejscu porady i sposoby na nabieranie oczek i ich zakończenie. Które sposoby są bardziej i mniej elastyczne, które do grubszej, a które do cienkiej włóczki. Może w jakiejś przyszłości???
Like Like
0
alimus
8 years ago
Fantastyczna sprawa z tymi filmikami.Te porady są doskonałe.wiele wnoszą do naszej pracy.
dziękuję Makunko - świetnie prowadzisz program. Mariolcia też robi to doskonale.Gratuluję.
Like Like
0
MartaPycha
8 years ago
Dziękuję za film , akurat zszyłam swoje wdzianko , po nowemu :) pozdrawiam
Like Like