Jak zwykle zapraszamy do komentowania, zadawania pytań i proponowania tematów kolejnych odcinków e-dziewiarka TV.
.................
{jcomments on}

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
bociek321@op.pl
7 years ago
Jestem bardzo początkująca i przerobiłam już kilka sposobów narzucania oczek na druty, szukając tym samym tego który najbardziej mi pasował. Mam jednak pytanie: jak zrobiła Pani tą pierwszą pentelkę? Nie mogę tego dostrzec ani nigdzie znaleźć?
Like Like
0
benkol
8 years ago
Znów garść przydatnych informacji :-)
Propozycja do któregoś kolejnego odcinka - metoda na C.
Like Like
0
Magda12
8 years ago
Dziękuję za wszystkie miłe słowa :-)
Bingobingo jest to włóczka Randonnees
Mój sweterek też mi się bardzo podoba :-) Wykonany jest z włóczki Malou Light.
Zosia Samosia postaramy się w jednym z najbliższych odcinków pokazać tą metodę nabierania oczek.
Like Like
0
Zosia samosia
8 years ago
Pani Magdo, dziękuję za prezentację nowych włóczek. :-) Zachęca Pani do zadawania pytań więc moje jest takie: jak wykonuje się krzyżowe nabieranie oczek? To jest dla mnie ciągle jeszcze tajemnica.
Like Like
0
Iwosos1
8 years ago
Super film, włóczki naprawdę świetne-wypróbowałam randonnees i lambswool, teraz jeszcze dorwałam grubaśnego matelota.Szkoda, że nie znałam tej metody nabierania oczek gdy męczyłam się z rękawami jednego swetrzyska. Dziękuję za tę wiedzę :lol: :lol:
A sweterek Pani przepiękny!!!!!!
Like Like
0
soulchaser
8 years ago
Pan w żółtym swetrze będzie się niedługo prezentował w kolorze PHIL RANDONNEES 005. Włóczka jest doskonała dla nadwrażliwców i nie gryzie, co jest jej ogromną zaletą i spełnia oczekiwania nosicieli.
Dziękuję za prezentację tego producenta, ja jestem już wyznaczynią tych włóczek. Pozdrawiam serdeczne zespół sklepu i Magdę 12 :lol:
Like Like
0
Anowi
8 years ago
I kolejny odcinek mojego ulubionego serialu. Szkoda,że nie jest emitowany przynajmniej raz w tygodniu. Bardzo fajne jest to,że opowiadacie o właściwościach włóczek, bo z taką wiedzą łatwiej robić zakupy na e-dziewiarce.
Like Like
0
JoKo
8 years ago
Waśnie dzisiaj w krakowskim sklepie "rzucił się" na mnie PHIL RANDONNEES - zawsze kojarzyłam tweed z czymś szorstkim, a tu milusia włóczka w ciekawych odcieniach. Jak się zdecyduję na kolor to kupię na pewno !!!
Like Like