Jak zwykle zapraszamy do komentowania, zadawania pytań i proponowania tematów kolejnych odcinków e-dziewiarka TV.
.................
{jcomments on}

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
gosio
6 years ago
Abstrahując od treści filmiku, logo spotkań dziewiarskich, szczególnie jeden z jego elementów, przypomina mi bardzo czołówkę pewnego satyrycznego serialu ;-)
Like Like
0
Iwona Bogdał
6 years ago
Mnie też muzyka przeszkadzała. Wolę jak nic w tle nie słychać i mogę się skupić na tym co mówi miła pani z e-dziewiarki :roll:
Like Like
0
Anowi
6 years ago
Muzyka zupełnie mi nie przeszkadza, ale rzeczywiście powinna być nieco ciszej w porównaniu do osoby mówiącej. Skoro to koncert życzeń, to proszę osoby występujące w filmikach, aby wspomniały z jakich włóczek są próbki, ponieważ zdjęcia nie odzwierciedlają ich śliczności a często są warte uwagi. Na gotowej próbce włóczka może wyglądać zupełnie inaczej. Wspominam o tym, ponieważ wraz z ostatnią przesyłką otrzymałam próbkę włóczki ANTILLE i BASIC COTTON firmy LANE MONDIAL. Przeglądając zdjęcia na stronie e-dziewiarki nie zwróciłam uwagi na te włóczki a one są prześliczne i warte uwagi. Może warto o nich wspomnieć w kolejnym filmiku?
Like Like
0
ajerkoniak
6 years ago
Hej! Mówiąc szczerze, to trochę mi przeszkadza podkład muzyczny. Lepiej się słucha, gdy w tle nic nie "brzęczy". Ciekawa jestem, czy inni słuchacze też mają takie odczucia?
Like Like