Suniemy leniwie z Addi oraz jak łączę różne włóczki w dzianinie.

Zobacz nowe druty Addi - Addi Novel, połączenie włóczki Ella z moherem oraz ostatnie moje dzianiny.

 


{jcomments on}

Jak zwykle zapraszamy do komentowania, zadawania pytań i proponowania tematów kolejnych odcinków e-dziewiarka TV.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
bp510
4 years ago
Ależ fuksjowa pięknota powstaje! - czekam na prezentację całości. A i cekinowy żółciaczek miło przyciąga wzrok :)
Like Like
1
Mariolcia
4 years ago
DZień dobry Kochane DZiewiarki, cieszę się, że filmik się podoba, włóczka na człowieku i na filmie wygląda inaczej, głośniej "mówi". A jak słyszycie te głosy, to się bardzo cieszę.Ella to kolor nr 165.
Informacja o żyłkach jest bardzo cenna, wiem, bo sama zwijałam kiedyś ciaśniutko. Ale przestałam i robię jak Wam pokazałam. Jeszcze raz dzięki, że jesteście :)
Like Like
0
Anowi
4 years ago
Wszystkie moje żyłki do łączenia zwinięte w mały orzeszek. Mariolcia , dzięki za informację o przechowywaniu żyłek, jak i za cały film.
Ella to nie moja bajka, ale w połączeniu z moherkiem dzianina wygląda super i kto wie, czy nie zagości na moich drutach.
Like Like
0
gabrysiunia54
4 years ago
A czy kolor Elli fuksjowu to nr 165 ,? Będzie piękny sweterek, jak wszystko co robisz Mariolciu
Like Like
0
Moni42
4 years ago
Bardzo jestem ciekawa Twojego nowego sweterka.Od jakiegoś czasu przymierzam się do takiego połączenia włóczek. Teraz chyba mnie zmobilizujesz do działania. Uwielbiam takie energetyczne kolorki, a jeśli chodzi o fuksję to oszalałam.... Druty też bardzo mnie zainteresowały. Dziękuję i za ten filmik i za inspirację :-)
Like Like
0
Iwona Bogdał
4 years ago
Ta fuksja to mój kolor! Przepiękny. Ja jakoś nie mam szczęścia do elli. Robiłam z niej bluzkę i prułam dwa razy.W końcu połączyłam z lnem,ale też nie jestem zadowolona. Może pora na połączenie z moherem?
Like Like
0
Ilon-ka
4 years ago
Mariolciu to juz nie jest kuszenie , ale jakies skanowanie umuslu. 3 dni temu wlasnie sie rzucil na mnie kolor fuksjowy i przegladalam w poszukiwaniu odpowiedniego odcienia :-) Dziekuje za filmik
Like Like