Jest to nagranie zawierające w formie skróconej większość informacji z ostatniej transmisji na żywo e-dziewiarka TV LIVE - odc. 3.

Mariolcia pokazuje w jaki sposób można dziergać ściegi zygzakowe (inaczej zygzaki).

Zobaczysz 3 przykłady dzianin wykonanych różnymi odmianami tego wzoru, oraz dużą próbkę z włóczki Bloom od firmy Lang Yarns.

W tym odcinku zapowiadamy nowe wzory wykonane z włóczki Lace Lang Yarns.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Elżbieta P.
3 years ago
Bardzo ładne bluzeczki ze Splasha
Like Like
0
gabrysiunia54
4 years ago
Wszystko juz rozumiem , dziekuję Mariolciu
Like Like
0
Mariolcia
4 years ago
Gabrysiuniu - wzór ten z bluzeczki to 15 oczek, szaliczek też - rozkład jest taki:* 1 oczko prawe, 1 oczko dodać, 5 oczek prawych, 1 podwójne przeciągnięcie (1 oczko zdjąć, 2 oczka razem na prawo, 5 oczek prawych, 1 oczko dodać* - To jest tylko propozycja, bo gdy chcesz zygazak dłuższy to to miejsce gdzie jest 5 oczek - dasz np. 8 i już będzie więcej, ważne by być konsekwentym, albo zamiast 5 oczek dać np 3 oczka i będzie zygzaczek zamiast zygzaka.
Like Like
0
Chmurrka
4 years ago
A jednak bluzka z czarnego Splasha wygląda najpiękniej ze wszystkich trzech. Dobrym pomysłem Mariolciu było dodanie czarnego lino z ażurkiem.
Like Like
0
JoKo
4 years ago
Szale zygzakowe są bardzo atrakcyjne, a rodzajów zygzaków jest cała masa. Biorąc pod uwagę bogactwo włóczek, ilość możliwych kombinacji jest fantastycznie nieprawdopodobna. Można dziergać, dziergać i dziergać i zawsze mieć inny szal.
Like Like
0
gabrysiunia54
4 years ago
Mariolciu , to na zielonej bluzeczce wzór sklada sie z 15 oczek , a na tym pokazowym szaliczku z 13 ?
Like Like