Często pytacie, jakie włóczki nadają się na konkretną dzianinę. Przybliżamy Wam ofertę włóczek niemieckiej firmy Atelier Zitron z podziałem na możliwe ich zastosowanie w dzianinach. Zobaczycie, co Mariolcia proponuje na szal, a co na skarpety lub czapkę. 

Kliknij i zobacz listę włóczek firmy Atelier Zitron.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
grazynasie
3 years ago
To właśnie dzięki włóczkom Pana Zitrona po ponad 25-ciu latach wróciłam do dziergania. Półtora roku temu kupiłam Wind Wetter na czapkę i szalik. Mając w pamięci "akryle z PRL-u" i "góralską wełnę" moje palce doznały cudownego uczucia.Później były inne, każda następna sama sunęła po drutach. Jakaż radość z promocji. Szkoda, że półki tak szybko opustoszały:(
Like Like
0
Mariolcia
4 years ago
z tej włóczki mam sweter i czapkę. Na pytanie czy się nie mechaci, to zawsze odpowiem, że nie znam takich włóczek :) Każda włóczka się mechaci, zależy jak ją użytkujemy. Nie rozciąga się w praniu i ja piorę ją tylko i wyłącznie ręcznie. Bardzo miła dla skóry.
Like Like
0
mama72
4 years ago
Luv and Lee, zabrakło mi i proszę powiedzieć jak się zachowuje po praniu? czy nie do zdarcia? czy się mechaci przy ręcznym praniu, wyciąga?
Like Like
0
Mariolcia
4 years ago
dziękuję bardzo za Wasze komentarze i głos Anowi w sprawie Nobel Art, cenna informacja. Pozdrawiam Was i buziaki przesylam :)
Like Like
0
Anowi
4 years ago
Z Nobel Art fajne są nie tylko kominy i czapki, ale również płaszczyki czy kardigany. To włóczka na grube druty, więc efekt jest ekspresowy. Wydziergałam z tej włóczki również dłuższy kardigan. Jest bardzo ciepły, miękki i cudownie się nosi.
Like Like
1
Margarida
4 years ago
To była najpiękniejsza bajka na dobranoc. Dziękuję Mariolciu!
Like Like
1
lenka123
4 years ago
Witam :) Dziękujemy za cudowny film :) Włóczki Pana Zitrona są wyjątkowe, jeżeli któraś z Pań ma wątpliwości czy warto-trzeba koniecznie spróbować - gwarantuję, że będziecie chciały więcej :)Szczerze polecam! Pozdrawiam serdecznie
Like Like