Zapraszamy na debiut filmowy Julii.

Jako że jest to jej pierwsze wystąpienie (mamy nadzieję, że nie ostatnie) prosimy o życzliwe przyjęcie do grona prowadzących audycje.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
arzfu
2 years ago
Bardzo udany debiut, Gratulacje Julio. Wyszło bardzo naturalnie, widać, że dzierganie i rośliny to Twoje pasje. Czekam na jeszcze.
Like Like
0
e.gladosz
2 years ago
Gratuluję Pani Julio! Z wielką przyjemnością obejrzałam Pani film, wszystko w nim było klarowne i elegancko zaprezentowane. Również jestem pasjonatką sznurka i dziękuję serdecznie za ten temat w e-dziewiarce. Zachęcam do kolejnych nagrań, kamera Panią lubi:) Pozdrawiam serdecznie!
Like Like
0
Hanna19
2 years ago
Julcia ? SUPER filmik. Jeśli tak wygląda debiut to co to będzie dalej! Już nie mogę doczekać się kolejnych filmów dziewiarsko-przyrodniczych z Twoim udziałem ? GRATULUJĘ z Serca ????
Like Like
0
yolanda29
2 years ago
Julio, dzięki za pokazanie ,co można ciekawego zrobić ze sznurka,i za ciekawoski o kwiatach.Premiera jak najbardziej udana.
Like Like
0
Anowi
2 years ago
Julka super wykład dziewiarkowo-przyrodniczy. Ciekawie opowiadasz zarowno o dzierganiu osłonek, jak i o roślinkach. Czekam na kolejne spotkania. Napisz ile zużyłaś sznurka na przykładzie jednego z Twoich wyrobów , czyli jakiej średnicy drewniana podstawa , jaka wysokość osłonki i ile zużyłaś sznurka i jakiej grubości. Tak pogladowo dla amatora.
Like Like
0
Julcia
2 years ago
Dziękuję za miłe komentarze, nawiązując do pytania Moni42 - na metalowych znacznie lepiej się przerabia niż na szydełkach plastikowych, po prostu łatwiej sznurek się przesuwa?
Like Like
0
eniteczka
2 years ago
Dobrze że się odważyłaś, pierwszy raz jest najtrudniejszy?. Dzięki za instruktaż, no i ślicznie Ci w tym ryżowym sweterku?
Like Like
0
kaju52
2 years ago
Bardzo udany debiut.Gratuluje. Zrobiłam ze sznurka letnią torbę i na tym koniec.Bardzo bolą mnie łapki.Twoje filmiki będę oglądać i podziwiać Twoje prace.pozdr
Like Like
0
piskorzyna@interia.pl
2 years ago
Jaka miła niespodzianka niedzielna-nie pozostaje nic innego tylko zabierać się do szydełkowania:)).Ta młodość...
Like Like
0
Renia27
2 years ago
Julio, bardzo sensownie i jasno wszystko wytłumaczyłaś. Zainteresowały mnie również ciekawostki o roślinach. Proszę o jeszcze!
Like Like