Zapraszamy do obejrzenia praktycznego filmu instruktażowego na YouTube, który pokaże Ci, jak wykonać efektowny wzór miecza samurajskiego z wykorzystaniem japońskiej włóczki firmy Noro. Mariolcia, doświadczona dziewiarka, poprowadzi Cię przez wszystkie kroki, abyś mógł/a samodzielnie zrealizować ten prosty, ale efektowny projekt.

Wzór został opublikowany w gazetce NORO, numer 22 i został nazwany przez zespół e-dziewiarka.pl "wzorem miecza samurajskiego". Nazwa ta wynika z jego podobieństwa do cięcia mieczem samurajskim oraz japońskiego pochodzenia zarówno wzoru, jak i włóczki.

Mariolcia w filmie pokaże Ci, jak używać japońskiej włóczki od firmy Noro i wyjaśni krok po kroku, jak zrobić ten efektowny wzór. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym dziewiarzem czy dziewiarką, znajdziesz wskazówki i techniki, które pomogą Ci zrealizować ten projekt. Wzór jest prosty, ale efekt końcowy będzie imponujący.

Oglądając ten film instruktażowy, będziesz mógł/a rozwijać swoje umiejętności dziergania i odkrywać elementy japońskiej kultury. Nie czekaj dłużej - dołącz do Mariolci i spróbuj swoich sił w tworzeniu wzoru miecza samurajskiego. Kliknij play i rozpocznij swoją przygodę z dziewiarstwem inspirowaną tradycją samurajów i japońską włóczką NORO.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
piskorzyna@interia.pl
9 months ago
Doskonale wyjaśniony i pokazany sposób wykonania - widziałabym go raczej w jednobarwnej dzianinie,dziękuję!
Like Like
0
magdadyl66
9 months ago
Dzień dobry. Miło zasiąść przy sobocie z kawką na czerwonej kanapie.
Like Like
0
eniteczka
9 months ago
Efektownie się prezentuje wzór na tej włóczce.
Like Like
0
ekd82
9 months ago
Czekam :) Wzór bardzo fajny, taki inny.
Like Like