Dzianiny to prawdziwa sztuka, a 7 dziewiarek z e-dziewiarka.pl udowodniło to w niesamowity sposób, wykorzystując włóczki Bold i Bold Color od Lang Yarns.

Projekt, który dzisiaj Wam prezentujemy, to kolekcja niezwykłych dzianin powstałych przy użyciu włóczek Bold i Bold Color. Odcienie, które można osiągnąć dzięki Bold Color, naprawdę robią wrażenie, od delikatnych pasteli po wyraziste, intensywne kolory.

Co jeszcze nas zachwyciło? To zdolności dziewiarek do łączenia kolorów i stylów. Każda z nich stworzyła dzianiny, które oddają ich własne pomysły i kreatywność. Efektownie kontrastujące kolory oraz subtelne przejścia sprawiają, że te dzianiny wyróżniają się na tle tradycyjnych projektów.

Co istotne, dzianiny powstały w oparciu o autorskie pomysły dziewiarek. Prezentacja na YouTube ukazuje nie tylko ich talent, ale także wyjątkowe swetry i kardigany stworzone przy wykorzystaniu włóczek Bold i Bold Color od Lang Yarns.

Podsumowując, świat dzianin to niekończące się źródło twórczości. Dziewiarstwo to sztuka, a dzięki współpracy z włóczkami Bold i Bold Color, ta sztuka nabiera nowego wymiaru. E-Dziewiarka.pl pokazuje, że magia kolorów i włóczek może naprawdę ożywić druty i serca twórców.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Ilo
7 months ago
Film cudny :-)
Pomysły e-dziewiarkowych dziewczyn na sweterki bajeczne :-)
Like Like love 1
0
Magda_c
7 months ago
Siedem dziewiarek ,siedem swetrów i każdy inny. Piękne dzianiny zespół stworzył.
Like Like love 1
0
Margarida
7 months ago
O mamo! Wspaniałe swetry. Cudnie prezentujące się modelki. Chciałabym wydziergać wszystkie swetrzycha, bo wszystkie mi się podobają.
Like Like love 1
0
JoKo
7 months ago
Ale super dziewczyny!!! Wszystkie modele mnie zachwyciły ale musiałabym nabyć nową szafę na tyle "Jamsów Boldów"! Z e-dziewiarką zawsze ten sam problem - co tu wybrać?! Swetrzycha są świetne.
Like Like love 1
0
lenka123
7 months ago
Ale czad! :) Wszystkie dziewczyny w jednym miejscu. Co za energia :) ekstra sweterki, super zdjęcia, świetny film :) Sama buzia sie do Was uśmiecha :)
P.S. Uwielbiam śmiech Patulki :)
pozdrowienia dla Was :)
Like Like like love 2