Witajcie kochane Dziewiarki! Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na spotkanie na żywo na kanale e-dziewiarka LIVE TV na YouTube. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji, które na pewno Was zainteresują!

Na naszym spotkaniu zobaczycie prezentację dzianin wykonanych przez zespół e-dziewiarki, pod kątem wykorzystanych włóczek z oferty naszego sklepu. Pokażemy Wam, jak piękne i oryginalne wyroby można uzyskać dzięki naszym włóczkom.

Oprócz tego, zaprezentujemy również zbiór letnich włóczek firmy Lana Gatto, dzięki którym stworzycie niesamowite letnie projekty. Będzie to prawdziwa inspiracja dla wszystkich miłośników dziergania!

Co więcej, przygotowaliśmy dla Was sobotni rabat niespodzianka, dzięki któremu będziecie mogli kupić nasze włóczki w jeszcze niższych cenach. To nie lada okazja, więc koniecznie do nas zajrzyjcie!

Nie zabraknie również licytacji włóczki oraz przeglądu prasy, na którym omówimy najnowsze trendy w dzierganiu i porozmawiamy o ciekawych projektach.

Będzie to dla nas niezwykle miłe spotkanie, a dla Was szansa na poznanie nas lepiej i rozwijanie swojego hobby. Nie przegapcie tej okazji i dołączcie do nas na kanale e-dziewiarka LIVE TV na YouTube!

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
iwonia$
1 year ago
Zaraz robię kawke i siadam na kanapie czerwonej 😀😀
Like Like
0
ds
1 year ago
Już nie mogę się doczekać :) Zwłaszcza po tak długiej przerwie. Brakowało tych spotkać LIVE w sobotnim rozkładzie dnia
Like Like