Zapraszamy serdecznie na spotkanie online na żywo na kanale YouTube w sobotę, 22 kwietnia 2023 r. o godzinie 11:00. W programie mamy wiele ciekawych atrakcji dla miłośników dziergania i rękodzieła.

Naszym głównym punktem będzie prezentacja dzianin wykonanych przez nasz zespół e-dziewiarki. Podczas prezentacji przyjrzymy się dokładnie wykorzystanym włóczkom z oferty naszego sklepu.

Przedstawimy również proces powstawania włóczki, opowiadając o surowcach pozyskiwanych w firmie Atelier Zitron. Dowiesz się, jakie techniki są stosowane przy jej produkcji oraz jakie korzyści przynosi stosowanie naturalnych surowców.

Zaprezentujemy także nasz koszyk z nowościami i pokażemy, co ciekawego pojawiło się ostatnio na naszych półkach. Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalny rabat na sobotę, który pozwoli Ci zaoszczędzić na zakupach.

Nie zabraknie również licytacji włóczki oraz przeglądu prasy, podczas którego omówimy najnowsze trendy i nowości w dziedzinie dziergania.

Zapraszamy więc wszystkich miłośników dziergania, którzy chcą spędzić sobotnie popołudnie w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.
Do zobaczenia!

Włóczki w promocji do 26 kwietnia 2023 r.:

włóczka Balance

włóczka Ramie

włóczka Herbstwind

włóczka Yak Atelier Zitron

włóczka Feinheit

włóczka Intermezzo

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i upustami.

Zaloguj się by komentować.