Zapraszamy serdecznie na nowy odcinek spotkania na żywo, który odbędzie się 17 czerwca o godzinie 11:00 na kanale Sklep E-Dziewiarka na YouTube! Przygotowaliśmy wiele interesujących punktów programu, które na pewno Was zainteresują:

  1. Prezentacja dzianin wykonanych przez nasz zespół E-Dziewiarki, zwracając uwagę na wykorzystane włóczki z naszej oferty sklepu. Pokażemy Wam różnorodne projekty i techniki dziergania, które z pewnością zainspirują Was do własnych dzianinowych przygód.

  2. Letnia walizka z dzianinami - dowiemy się, jakie rodzaje dzianin najbardziej lubicie mieć na wakacjach. Podzielimy się również pomysłami na modne i praktyczne projekty, które sprawdzą się w letniej podróży.

  3. Rzut oka w koszyk z nowościami - pokażemy Wam najnowsze dodatki do naszej oferty sklepu. Będziecie mieć okazję zobaczyć najświeższe kolory, wzory i rodzaje włóczek, które właśnie trafiły na nasze półki. To idealna okazja, aby znaleźć coś nowego dla siebie.

  4. Sobotni rabat - przedstawimy Wam szczegóły naszej najnowszej promocji. Opowiemy o rabacie, który będzie dostępny tylko w sobotę. Będzie to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w potrzebne materiały do swoich projektów dzianinowych.

  5. Licytacja włóczki - przygotowaliśmy również niespodziankę dla naszych widzów. Będziecie mieli okazję wziąć udział w licytacji ekskluzywnej włóczki. To doskonała szansa, aby zdobyć unikalne i wysokiej jakości włóczki do swoich przyszłych projektów.

Nie możecie przegapić tego wydarzenia! Zapraszamy Was gorąco na nasz kanał Sklep E-Dziewiarka na YouTube 17 czerwca o godzinie 11:00. Przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, inspiracji i okazji do zakupów. Do zobaczenia na żywo!

Zaloguj się by komentować.