Drodzy miłośnicy dziewiarstwa,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na specjalne spotkanie na żywo, które odbędzie się na kanale sklepu E-DZIEWIARKA na YouTube. Spotkanie zaplanowane jest na 24 czerwca 2023 r. o godzinie 11:00. Chcielibyśmy Was serdecznie powitać i podzielić się wspaniałymi momentami związanymi z naszym sklepem z włóczkami i akcesoriami dziewiarskimi e-dziewiarka.pl.

W programie tego wyjątkowego spotkania znajdują się:

  1. Prezentacja dzianin wykonanych przez nasz zespół e-dziewiarek, które zostały stworzone przy użyciu różnorodnych włóczek i akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Będziecie mieli okazję podziwiać różnorodność naszych produktów i zainspirować się nowymi projektami.

  2. Listek na pagonie - przybliżymy Wam tajemnicę tego wyjątkowego wyrażenia i podzielimy się historiami związanymi z jego powstaniem. To niezwykła część naszej pasji, którą chcielibyśmy Wam przedstawić.

  3. Rzut oka w kosz z nowościami - zaprezentujemy Wam nasze najnowsze przybytki w asortymencie. Będziecie mieć okazję jako pierwsi zobaczyć i zakupić najświeższe włóczki i akcesoria, a także zapoznać się z zamieszczonymi tam wzorami, które mogą stanowić inspirację dla Waszych projektów.

  4. Sobotni rabat - specjalna oferta czeka na Was! Podzielimy się informacją o wyjątkowym rabacie, który będzie dostępny tylko w sobotę. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w swoje ulubione włóczki i akcesoria dziewiarskie w korzystnej cenie.

  5. Licytacja włóczki - przygotowaliśmy dla Was emocjonującą licytację, podczas której będziecie mieli szansę zdobyć unikalne i ekskluzywne włóczki. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją kolekcję i wypróbować nowe materiały.

  6. Przegląd prasy - przedstawimy Wam zawartość nowych wydań czasopism dziewiarskich, gdzie znajdziecie inspirujące wzory i pomysły. Będziecie mieć okazję dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w dziedzinie dziewiarstwa i czerpać inspirację z zamieszczonych tam projektów.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu. Nie tylko będzie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i zainspirowania się, ale także będziecie mieli możliwość skorzystania z specjalnej sobotniej oferty i wzięcia udziału w emocjonującej licytacji. Do zobaczenia 24 czerwca o godzinie 11:00 na kanale sklepu E-DZIEWIARKA na YouTube!

Włóczki objęte promocją 20% do 28 czerwca 2023 r.:

Zaloguj się by komentować.