🧶 Zapraszamy na kolejne, 119. spotkanie dziewiarskie na żywo na naszym kanale "sklep e-dziewiarka"! To wyjątkowe wydarzenie dedykujemy wszystkim pasjonatom dziergania i rzemiosła włóczkowego. Przygotujcie swoje druty i szydełka, bo czeka nas wiele niesamowitych atrakcji!

🧵 Co przygotowaliśmy dla Was w programie:

  1. Prezentacja Dzianin Wykonanych Przez Zespół e-dziewiarka: Podczas tego spotkania zaprezentujemy Wam najnowsze projekty wykonane przy użyciu włóczek z oferty naszego sklepu. Przyjrzymy się blisko różnorodnym technikom i ciekawym kombinacjom kolorystycznym, które zainspirują Was do własnych kreatywnych eksperymentów.

  2. Wzorek Na Bordiurę Chusty z Linello: Przedstawimy krok po kroku, jak wykonać piękną bordiurę na chustce przy użyciu wysokiej jakości włóczki Linello. To doskonała okazja, by podszkolić swoje umiejętności i odkryć nowe techniki zdobnicze.

  3. Rzut Oka w Kosz z Nowościami: Przygotowaliśmy dla Was specjalny segment, w którym zaprezentujemy najświeższe dostawy włóczek i akcesoriów do dziergania. Będziecie mieli pierwszeństwo w zapoznaniu się z najnowszymi trendami i produktami na rynku.

  4. Sobotni Rabat: Chcemy Was nagrodzić za zaangażowanie w nasze spotkania, dlatego przygotowaliśmy atrakcyjne sobotnie rabaty na wybrane produkty. To doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy włóczek i znaleźć inspirację do kolejnych projektów.

  5. Licytacja Włóczki: Podczas naszego spotkania przeprowadzimy licytację unikatowych, rzadkich i limitowanych włóczek. Będziecie mieli szansę zdobyć wyjątkowe materiały do swoich dziergadełek, a dochód z licytacji zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

  6. Przegląd Prasy: Nie może zabraknąć relaksującego momentu, w którym wspólnie przeglądniemy najnowsze magazyny i publikacje związane z dzierganiem. Dowiemy się o najnowszych trendach, ciekawych projektach i technikach od innych pasjonatów dziergania.

Nie możemy się doczekać, aby spotkać się z Wami ponownie i spędzić razem miłe chwile w kreatywnym towarzystwie. Przygotujcie swoje pytania, komentarze i dobre humory! Do zobaczenia na żywo! 🧶😊

Zaloguj się by komentować.