Mamy przyjemność poinformować, że przygotowaliśmy dla Was ciekawe wydarzenie na kanale e-dziewiarka na YouTube. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia 2023 roku, o godzinie 11:00.

Plan spotkania:

Warsztat: Prosty Kardigan z Grubej Włóczki - Podczas tej części spotkania zaprezentujemy praktyczne wskazówki dotyczące wykonania prostego kardiganu z grubej włóczki. Będzie to okazja do pogłębienia umiejętności dziergania oraz zdobycia nowych pomysłów na tworzenie wyjątkowych projektów.

Nowości w Naszej Kolekcji - Przedstawimy najnowszą ofertę. Wspólnie przyjrzymy się aktualnym trendom i inspiracjom, które mogą być źródłem nowych pomysłów.

Sobotni Rabat - W ramach naszego spotkania, chcielibyśmy zaprosić do skorzystania z wyjątkowej oferty rabatowej. Będzie to doskonała okazja do nabycia włóczek w atrakcyjnych cenach.

Licytacja Włóczki - Zachęcamy do udziału w licytacji wyjątkowych włóczek.

Przegląd Prasy Dziewiarskiej - Podczas tej części spotkania przyjrzymy się różnym publikacjom i źródłom informacji dotyczącym dziergania. Będzie to doskonała okazja do pozyskania nowej wiedzy i spojrzenia na dzierganie z nowej perspektywy.

Zachęcamy do dołączenia do nas na kanale sklep e-dziewiarka na YouTube o godzinie 11:00 w sobotę, 12 sierpnia 2023 roku. Będzie nam niezmiernie miło móc spędzić ten czas razem, dzieląc się wiedzą i pasją dziergania.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
magdadyl66
8 months ago
Czy można by było dołączać zdjęcia próbeczek tych kolorowych włóczek obok zdjęcia moteczka. Wtedy lepiej widać jak będzie wyglądać dzianina, bo patrząc na sam motek nie zawsze wiadomo co z niego wyjdzie.
Like Like
0
Bozena18
8 months ago
Ale niespodzianka już się cieszę
Like Like