Witajcie w naszym kolejnym filmie, w którym przedstawimy Wam niezwykłe włóczki ręcznie farbowane z serii Symfonie od renomowanej marki KnitPro. Mariolcia wprowadzi Was w świat trzech unikalnych rodzajów włóczek - Viva, Terra i Luna, dzieląc się z Wami informacjami na ich temat.

Pierwszy z nich to włóczka Viva, wykonana w całości z delikatnej wełny merino superwash. Dzięki swojej wyjątkowej jakości i miękkości, ta włóczka jest niezwykle przyjemna w dzierganiu. Waga motka wynosząca 100 g i szacowana długość 220 m zapewniają wystarczającą ilość materiału do stworzenia różnorodnych projektów, od prostych akcesoriów po bardziej wymagające swetry czy szale.

Kolejnym rodzajem jest włóczka Terra, która składa się w 75% z wełny merino i wzbogacona jest 25% nylonem. Ta kompozycja sprawia, że włóczka jest nie tylko trwała, ale również nadaje się idealnie na wytworne i eleganckie projekty. Waga motka 100 g i szacowana długość 380 m pozwalają na stworzenie pięknych i trwałych wyrobów.

Ostatnią, ale równie wyjątkową włóczką w naszym zestawieniu jest Luna. Zawierająca 75% wełny merino i 25% jedwabiu, ta włóczka dodaje projektem luksusowego charakteru i przyjemności w dotyku. Waga motka 100 g i szacowana długość 182 m czynią z Luna wyjątkową propozycję dla miłośników ekskluzywnych dziewiarskich wyzwań.

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia filmu, w którym Mariolcia przybliży Wam każdą z tych trzech włóczek, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przygotujcie się na pełne inspiracji i profesjonalne prezentacje, które pomogą Wam odkryć pełen potencjał tych pięknych włóczek ręcznie farbowanych Symfonie od KnitPro.

Jeśli film przypadł Wam do gustu, prosimy o pozostawienie kciuka w górę oraz subskrypcję naszego kanału, aby być na bieżąco z nowymi kolekcjami włóczek i dziewiarskimi poradami. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w kolejnych profesjonalnych prezentacjach!

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
mama72
8 months ago
Jakoś Terra mnie przekonuje najbardziej. Dziękuję za objaśnienie i jakość obrazu Adminowi.
Like Like
0
Mariolcia
11 months ago
Joko dziękuję pięknie :)))
Like Like
0
JoKo
11 months ago
Już jak Mariolcia położy te motaski koło siebie to "klękajcie narody". Człowiek myśli, że się dogadał z rozumem, a jak to zobaczy to go szybciutko wszelki rozsądek opuszcza. Piękności i oczywiście przejazd kilku "pociągów".
Like Like like 2
0
mama72
11 months ago
Pięknie dziękuję. Zapowiadają się solidnym materiałem, jakiś wzorek strukturalny byłby tu na miejscu, na swetrzycho.
Like Like like 1