1

‎Ten monochromatyczny motyw emituje moc. Sięgnij po te projekty, kiedy potrzebujesz dodatkowej porcji odwagi i siły. Kardigany i swetry są przewymiarowane - obszerne i miękkie, z kobiecym akcentem. Czasami nieporęczne, czasem piórko, ale zawsze z chłodnym kontrastem w wielu monochromatycznych odcieniach.‎

 1a


 2

‎W tej gamie kolorów znajdują się mocne zielenie do odkrycia, takie jak odcienie szałwii, morskiej zieleni, eukaliptusa i oliwkowej zieleni - odcienie, które pasują do każdego. Wysokiej jakości i bardzo miękkie włókna są dziane w charakterystyczne warkocze.

Każdy indywidualny wzór jest klasyczny. Nie ma ograniczeń: warkocze układają się pionowo lub poziomo lub mieszają ze sobą. Są to dynamiczne projekty dla odważnych!

2a


 3

Stonowane barwy śniegu i lodu. Kolory inspirowane mrozem i wczesną wiosną - kiedy mróz spotyka się z pierwszym kwiatem wiśni.

Każdy projekt jest tak wyjątkowy jak płatek śniegu. Każdy projekt jest tak wyjątkowy, jak jego użytkownik.‎

 3a

 

‎Życząc wspaniałego weekendu,‎
‎Najlepsze życzenia‎‎, Twój zespół LANGYARNS i E-DZIEWIARKA.PL

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Przepiękne projekty, z fantazją i pazurem. Mariolcia ma rację (jak zawsze)- projekty FAM są eleganckie, energetyczne i NIEPRZEKOMBINOWANE!!! Są raczej inspiracją niż wiernym wzorem do wykonania. Polecam ostatni FAM, bo inspirujący...
Miłego weekendu, drugiego miesiąca wakacji i ... do zobaczenia 7 sierpnia na you tubie.
Like Like
0
Hanna19
2 years ago
Wzajemnie, najlepsze życzenia cudownego weekendu... i każdego następnego dnia :))
Like Like