Tak, to już 12 lat jesteście z nami, za co serdecznie Wam dziękujemy. 

Firma Mari Yarn rozpoczęła działalność we wrześniu 2009 roku, a pierwszy zadowolony klient został obsłużony na początku października 2009 roku.

Zaczynaliśmy od włóczek firmy YarnArt, później przyszedł czas na włóczki od ISPE, Noro, Debbie Bliss i Araukania, Sprzedawaliśmy też włoskie włóczki Grignasco, 100Pure Wool z Urugwaju, BC Garn z Danii, chińskiego Lotusa, Cascade Yarns, Mondial,  nasze ulubione Alize i wiele włóczek innych producentów, aby ustabilizować się i aktualnie oferować Wam tylko to, co najlepsze.

To my wprowadziliśmy na polski rynek akcesoria KnitPro, Hiya Hiya, ChiaoGoo, podobnie jak znanego wszystkim Garnstudio Drops. Jesteśmy też największym w Polsce dystrybutorem akcesoriów Addi.

Mamy wyłączne prawa na sprzedaż włóczek firmy Atelier Zitron, Lang Yarns i ISPE i wciąż się rozwijamy, szukamy nowości i inspiracji.

W maju 2012 roku zaaranżowaliśmy pierwsze spotkania dziewiarskie, które z małą covidową przerwą trwają do dzisiaj. Podczas trudnego dla wszystkich czasu pandemii, uruchomiliśmy spotkania na żywo, które transmitujemy na naszym kanale YouTube.

Nasza historia jest długa i ciężko jest to streścić w jednym artykule, ale bez Was nie byłoby naszego sukcesu. Bardzo Wam za to dziękujemy.


Oto co przygotowaliśmy dla Was:

  • Do zakupów powyżej 200 zł urocza bawełniana torba GRATIS.

torba 2021 krzywe

  • wszystkie włóczki producenta Lana Gatto taniej o 20% (do 3. października 2021 r.)

 

Włóczki objęte rabatem:

Włóczka bawełniana

Włóczka dziecięca

Włóczka fantazyjna

Włóczka jedwabna

Włóczka lniana

Włóczka moherowa

Włóczka wełniana

Inne włókna

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
ajerkoniak
2 years ago
Wszystkiego najlepszego i wielu kolejnych tuzinów!
Like Like
0
ek12@wp.pl
2 years ago
Wszystkiego najlepszego ❤️❤️❤️Szkoda, że pospieszyłam się z zamówieniem. Torba prześliczna.
Like Like