wzor quintettNowość od Addi: Druty Skarpetkowe Addi Novel Quintett

Cieszymy się ogromnie, że po sukcesie okrężnych drutów skarpetkowych AddiNovel, możemy zaprezentować Państwu najnowszy produkt - zestaw drutów skarpetkowych Addi Novel Quintett. Ten wyjątkowy zestaw został stworzony na specjalne życzenie klientów, eliminując zgrubienie w środku drutów, a także dostępny jest w różnych rozmiarach od 2 mm do 6.0 mm oraz długościach 20 cm i 23 cm. Ergonomiczny design tego zestawu, z drutami o kwadratowych końcówkach, zapewnia równomierny wzór ściegów dzięki innowacyjnej strukturze Novel. Dzięki niemu dzierganie staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Druty skarpetkowe Addi Novel Quintett są wyprodukowane w Niemczech, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Wykonane z mosiądzu pokrytego białym brązem, posiadają dwa rodzaje końcówek drutów - podstawowe oraz typu lace, co ułatwia pracę nad różnorodnymi projektami. Długości drutów w zakresie od 15 cm do 23 cm oraz dostępność grubości od 3,0 mm do 8,0 mm, daje szeroki wybór odpowiednich drutów dla każdego projektu.

Druty skarpetkowe Addi Novel Quintett - Twoje niezawodne narzędzie do dziergania!


Nowość: Druty AddiCraSyTrio Unicorn Long

Addi Crasy Trio UnicornSeria drutów AddiUnicorn doczekała się nowego produktu - zestawu trzech drutów AddiCraSyTrio z różową, elastyczną żyłką. Ich piękna, spiralna struktura oraz błyszcząca powierzchnia dodają nuty elegancji drutom AddiCraSyTrio Unicorn Long, które wyposażone są w końcówki typu podstawowego i typu lace. Doskonale sprawdzą się w dzierganiu skarpetek, czapek, rękawiczek, golfów czy ubranek dla dzieci. Zestaw dostępny jest w grubościach od 2,0 do 5,0 mm, a długość drutów wynosi 30 cm. Również i te produkty, tak jak wszystkie oferowane przez Addi, wyprodukowano w Niemczech, co zapewnia najwyższą jakość.

Końcówki drutów wykonane są z mosiądzu, a ich długość wynosi 125 mm. Elastyczna, różowa żyłka gwarantuje wygodę pracy podczas dziergania. Dzięki różnorodnym grubościom drutów oraz długości 30 cm, druty AddiCraSyTrio Unicorn Long doskonale sprawdzą się w różnych projektach.

Druty AddiCraSyTrio Unicorn Long - profesjonalne narzędzie dla wymagających dziewiarzy!


 

Zaloguj się by komentować.