Zapraszamy na warsztaty dziewiarskie z e-dziewiarka.pl!

Masz ochotę nauczyć się dziergać lub podszlifować swoje umiejętności? Szukasz inspiracji i pomysłów na własne projekty? A może chcesz spędzić miło czas w towarzystwie innych pasjonatów dziewiarstwa? Jeśli tak, to mamy dla ciebie propozycję, której nie możesz odmówić!

Zapraszamy cię na warsztaty dziewiarskie o różnym stopniu zaawansowania, organizowane przez e-dziewiarka.pl - portal dla wszystkich miłośników dzianin. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach: we Wrocławiu i w Łodzi. Będziesz miał(a) okazję spotkać się z naszymi ekspertkami, które poprowadzą zajęcia i podzielą się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.


WROCŁAW

We Wrocławiu warsztaty poprowadzi Stasia oraz Mariolcia. Stasia to doświadczona dziewiarka, która od prawie pół wieku zajmuje się tą dziedziną i chętnie podzieli się z tobą swoimi tajemnicami. Nauczy cię podstawowych i zaawansowanych technik dziergania, pokaże ci jak dobierać włóczki i wzory, oraz doradzi ci w kwestii stylu i mody.

Mariola Rychel to współzałożycielka portalu e-dziewiarka.pl i znana w środowisku dziewiarskim jako Mariolcia.
Mariolcia to prawdziwa artystka, która tworzy niezwykłe i oryginalne dzianiny, łącząc różne kolory, faktury i materiały. Pokaże ci, jak wykorzystać swoją kreatywność i fantazję, aby stworzyć własne, niepowtarzalne projekty.


ŁÓDŹ

W Łodzi warsztaty poprowadzi Danusia.
Danusia to znana w Łodzi jako bezkonkurencyjna w tworzeniu przepięknych swetrów, czapek i innych oryginalnych dzianin. Danusia ma niezwykły talent i wyczucie koloru, a jej prace zachwycają swoją elegancją i finezją. Danusia nauczy cię, jak dziergać na drutach, jak czytać schematy i wykroje, oraz jak dopasować dzianiny do swojej sylwetki i osobowości.

Warsztaty są skierowane do osób na różnym poziomie zaawansowania - od początkujących po zaawansowanych. Nie musisz mieć własnych drutów ani włóczki - wszystko dostarczymy na miejscu.
Warsztaty są płatne i wymagają wcześniejszej rejestracji, a szczegóły znajdziesz na stronie internetowej

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!


KRAKÓW

Jeśli chcesz nauczyć się robienia skarpetek od palców, to nie przegap warsztatów, które poprowadzi Patrycja w Krakowie.

Na tych zajęciach dowiesz się, jak używać drutów z żyłką i jak nabierać oczka metodą Judy’s Magic Cast On. To technika, która pozwala na tworzenie skarpet bez szwów i z idealnie dopasowanymi palcami. Na warsztatach skupimy się także na dodawaniu oczek na palce i na wyrabianiu pięty. Nie musisz mieć dużego doświadczenia w dzierganiu, wystarczy, że przyniesiesz ze sobą druty w rozmiarze 4 - 5 na żyłce długości 80 cm lub dłuższej.

Zapisz się już dziś i odkryj radość robienia skarpetek od palców!


Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby nauczyć się czegoś nowego, poznać innych miłośników dziewiarstwa i spędzić miło czas.

Zapraszamy na warsztaty dziewiarskie z e-dziewiarka.pl!

cz. 1 dzierganie korpusu sweterka Dan-Te
cz. 2 nauka narzutów pod pachami oraz rzędów skróconych
cz. 3  wyrobienie dekoltu oraz połączenie ramion ściegiem Kitchener

Witaj, jeśli chcesz wykonać z moją pomocą lecz samodzielnie sweterek bezszwowy Dan-Te , to zapraszam Cię na warsztaty, które odbędą się w Łodzi.

Przewiduję 3 spotkania po 2 godziny.

Na pierwszym w dniu wybierzemy włóczki jakie chcesz zastosować w swetrze i rozpoczniemy nad nim pracę zaczynając dzierganie korpusu sweterka Dan-Te, drugie spotkanie to nabieranie oczek na rękawy i nauka narzutów pod pachami oraz rzędów skróconych. Trzecie ostatnie spotkanie to wyrobienie dekoltu oraz połączenie ramion ściegiem Kitchener.

Będą Wam potrzebne druty na żyłce 100 cm (2 szt.) lub 2 żyłki z dokręcanymi drutami.

Dla chętnych zrobię sesję foto w Manufakturze.

Zapraszam

sobota, 9.03.2024 w godzinach 13-15
ul. Zielona 43, Łódź

cz. 1 (2 godz.) 50 zł grupa 6-8 osób wyprzedane
sobota, 23.03.2024 w godzinach 13-15
ul. Zielona 43, Łódź
cz. 2 (2 godz.) 120 zł
sobota, 6.04.2024 w godzinach 13-15
ul. Zielona 43, Łódź
cz. 3 (2 godz.) 120 zł
  Witaj, zapraszam Cię na warsztaty robienia skarpetek od palców, na których nauczę Cię jak nabierać oczka metodą Judy’s Magic Cast On czyli będziemy operować na drutach z żyłką.
Potrzebne Ci będą druty w rozmiarze 4 - 5 na żyłce długości 80 cm lub dłuższej
skupimy się na dodawaniu oczek na palce oraz na wyrabianiu pięty.
sobota, 13.04.2024 w godzinach 13-15
ul. Józefa Dietla 50, Kraków
1 spotkanie
(2 godz.)
 120 zł grupa 6-8 osób

wyprzedane

 "Quasimodo" - ciekawy projekt dzianiny z elementów - o swoich doświadczeniach z tym projektem opowie i poprowadzi Mariolcia Ul. Władysława Zarembowicza 27, 54-530 Wrocław (obok Cargo lotniska we Wrocławiu).
20 kwietnia2024 r., godz. 14:00 - 15:00
1 spotkanie
(1 godz.)
 50 zł grupa 6-10 osób  

Zapisy:

Kliknij w link by zakupić uczestnictwo w warsztacie.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 66 666 12 56

Trójkąt pod pachą - tajemnicza pacha bez dziurek przy dzierganiu na okrągło - warszat poprowadzi Stasia

Ul. Władysława Zarembowicza 27, 54-530 Wrocław (obok Cargo lotniska we Wrocławiu).
20 kwietnia2024 r., godz. 12:30 - 13:30

1 spotkanie
(1 godz.)
 50 zł grupa 6-10 osób

Zapisy:

Kliknij w link by zakupić uczestnictwo w warsztacie.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 533 325 440

Zaloguj się by komentować.